[Logo] Το Forum Του Ζαμπέτας
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Member Listing   [Groups] Back to home page 
[Register] Register / 
[Login] Login 
power ring  XML
Forum Index » ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
Author Message
aris05

αγαπητοι κυριοι Ζαμπετα,
Παρατηρησα οτι στην αρχικη σελιδα σας στην κατηγορια "νεα" εμφανιζεται ενα προϊον που αποφερει κατα τα λεγομενα συμαντικα ωφελη στους κινητηρες και στην οικονομια του καυσίμου.
Δεν σας κρυβω οτι με μεγαλη επιφυλαξη εχει τυχει να βρεθω πολλες φορες μπροστα σε αυτο το προϊον το οποιο συχνα διαφημιζεται σε διαφορες εκθεσεις, αυτοκινητων ή μη.
Θα ηθελα να ρωτησω μιας και επιλεξατε να το αναφερετε στις σελιδες σας, αν εχετε προσωπικη εμπειρια του προϊοντος, εαν το τοποθετητε εσεις και ποιο ειναι το κοστος του.
Επίσης, θα ηθελα να ρωτησω αν πραγματι προκειτε για τα προίοντα που προανεφερα οτι κυκλοφορουν σε διαφορες εκθεσεις, τα οποια αν θυμαμαι καλα χρησιμοποιουν τον μαγνητισμο ουτως ωστε καποια "βλαβερα στοιχεια" του καυσιμου να μην επεμβαινουν στην καυση, αυξανοντας ετσι τα οκτανια του καυσιμου. Περι αυτων ο λογος?
Ευχαριστω πολυ,

ΥΓ. Αν το θεωρειτε σκοπιμο ισως αυτο το τοπικ να μεταφερθει στο σχετικο με την αυξηση ιπποδυναμης
[Email]
Admin

[Avatar]

Καλημέρα Άρη,

δεν ξέρω τι έχεις δεί στις εκθέσεις αυτοκινήτων οπότε δεν μπορώ να σου απαντήσω αυτό το σκέλος της ερώτησης σου.

Εγώ το έχω βάλει εδώ και ένα χρόνο στον καυστήρα του σπιτιού μου για να κάνω και την δοκιμή μου. Θέλουμε να κάνουμε τις δοκιμές μας όταν κάτι είναι καινούργιο, πριν το προτείνουμε στους πελάτες μας.

Για το πόσο οικονομία κάνει δεν μπορείς ποτέ να ξέρεις καθώς φέτος μπορεί να άναψα το καλοριφέρ περισσότερο ή λιγότερο απο ότι πέρυσι. Αυτό όμως που ξέρω είναι ότι ο συντηρητής που ήρθε να κάνει service τον καυστήρα έμεινε άφωνος όταν είδε ότι ο καυστήρας ήταν πεντακάθαρος. Του έδειξα τον δακτύλιο που είχα βάλει επάνω στο σωληνάκι που πάει το πετρέλαιο απο το τάνκ προς τον καυστήρα και δεν το πίστευε. Αυτή ήταν η επιβεβαίωση για εμένα για το πόσο σημαντική δουλειά έκανε ο δακτύλιος.

Έτσι βάλαμε και στο Sprinter, το φορτηγάκι του μαγαζιού και εκεί είδαμε και οικονομία στο καύσιμο αλλά το σημαντικότερο, είδαμε καλύτερη λειτουργία της μηχανής. Η μηχανή του αυτοκινήτου δουλεύει ποιό ήρεμα.

Δεν πρόκειται για μαγνητισμό αλλά για βιοσήματα. Είναι κάτι διαφορετικό. Το προίόν είναι απο Γερμανία και επειδή ενθουσιαστήκαμε ώς χρήστες, είπαμε να το εμπορευτούμε.

Θα ζητήσουμε απο τον κατασκευαστή περισσότερες λεπτομέρειες για το πώς λειτουργεί το power ring για αυτούς που ενδιαφέρονται για τεχνικές λεπτομέρειες.

Η τιμή του είναι 240 € με τον ΦΠΑ και η απόσβεση του γίνεται άμεσα, ειδικά για αυτούς που ταξιδεύουν πολύ και κάνουν αρκετά χιλιόμετρα.

ΑΥΞΗΣΗ ΤΙΜΩΝ ΣΤΑ ΚΑΥΣΙΜΑ ΘΕΛΟΥΝ, ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΜΕ POWER RING ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΙ.

This message was edited 2 times. Last update was at 10/03/2010 12:48:55

Forum Index » ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
Go to: